Tiếng Việt

Ze Saigonu deltou Mekongu do Kambodže

Ze Saigonu deltou Mekongu do Kambodže, Vietnam, 16.10.2017, Polopenze

Ze Saigonu deltou Mekongu do Kambodže

Ze Saigonu deltou Mekongu do Kambodže
Termín:
16.10. – 26.10.2017
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:114505015
54 200 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

 

Poskytujeme speciálně pro Vás 8% sleva, REZERVACE DO 10 dní před odletem ,

 

TEL 774 399 999,  608 042 042

 

Popis
Lodí z Vietnamu do kambodžského hlavního města Phnom Penh, jedinečný Angkor.Den 1: VIETNAM - Saigon (večeře)

Přílet do Saigonu, kde na vás bude na letišti čekat váš průvodce. Transfer do hotelu v Saigonu. Uvítací večeře a instruktáž k dalšímu průběhu cesty. Přenocování v Saigonu.Den 2: VIETNAM - Saigon, Cu Chi tunely (snídaně, oběd)

Po snídani v hotelu prohlídka rušného města s návštěvou Paláce sjednocení, koloniální budovy Hlavní pošty, katedrály Notre Dame, Pagody Jadeitového císaře, která patří k nejnádhernějším chrámům Saigonu, a trhu Ben Thanh. Oběd v místní restauraci. Po obědě výlet do okolí Saigonu k podzemním tunelům Cu Chi, v kterých žili příslušníci Vietkongu během americké války. Návrat do Saigonu, noclehDen 3: VIETNAM - delta Mekongu (snídaně, oběd)

Po snídani odjezd do Cai Be, kde se nalodíte a budete tak moci nejlépe pozorovat ruch místního plovoucího trhu v pozadí se siluetou koloniálního kostela. Vyhlídková plavba bude pokračovat až do města Vinh Long, cestou zastávka na ostrově s nabídkou sezonního ovoce. Z Vinh Long se již pozemní cestou vydáte do Can Tho, největšího města v deltě Mekongu. Nocleh v Can Tho.Den 4: VIETNAM - delta Mekongu (snídaně, oběd)

Brzy ráno výlet lodí na plovoucí trh v Cai Rang, jeden z nejživějších a nejbarevnějších trhů v jihovýchodní Asii. Po návratu snídaně v hotelu a návštěva zdejší největší tržnice se záplavou exotického zboží ve všech myslitelných barvách, vůních a tvarech. Projížďka městem na xe loi, což je místní taxík ve formě jakéhosi koloniálního vozítka umístěného za jízdním kolem. Oběd v místní restauraci. Přejezd do Chau Doc, města na hranici s Kambodžou. Přenocování v Chau Doc.Den 5: KAMBODŽA - Phnom Penh (snídaně, večeře)

Snídaně v hotelu a odjezd v 8 h na palubě motorové lodi k hraniční bráně Vinh Xuong, kde absolvujete vstupní procedury. Pokračování v plavbě v Kambodži po řece Tone Le Sap. Do přístavu v hlavním městě Phnom Penh dorazíte cca ve 12.30 h, kde si vás vyzvedne místní průvodce. Transfer do hotelu v Phnom Penhu, po check-in oběd v místní restauraci. Poté krátká prohlídka města s návštěvou Národního muzea, kde je k vidění úžasná sbírka khmerských soch, a chrámu Wat Phnom, kde se Khmerové modlí za štěstí. Návrat do hotelu na nocleh.Den 6: KAMBODŽA - Siem Reap/Angkor (snídaně, večeře)

Snídaně v hotelu, poté transfer k přístavišti, odkud se vydáte lodí do Siem Reap (7.30 až 13.30 h). Po připlutí do Siem Reap setkání s místním průvodcem a transfer do hotelu. Poté zhlédnete úžasný Angkor Wat při západu slunce z Phnom Bakheng Hill. Večeře v místní restauraci. Nocleh v Siem Reap.Den 7: KAMBODŽA - Angkor (snídaně, oběd)

Snídaně v hotelu. Prohlídka kouzelného chrámu Banteay Srei v pozoruhodně zachovalém stavu, s nádhernými dekorativními řezbami. V odpoledních hodinách navštívíte Banteay Samre, jeden z nejkomplexnějších areálů, a také stavby tzv. Rolous skupiny z počátečního období Angkoru: Preah Kor, Bakong a Lo Lei chrám.Den 8: KAMBODŽA - Angkor (snídaně, oběd)

Po snídani v hotelu budete pokračovat v objevování krás Angkoru - návštěva pohádkového Ta Prohm, kde stavby obklopují kořeny obrovských fíkovníků a gigantické popínavé rostliny, Pre Rup, východní Mebon, Neak Poan. Po obědě Krovan, královské lázně Srah Srang a chrámy Banteay Kdei. Návrat na nocleh.Den 9: KAMBODŽA - Tonle Sap Lake (snídaně)

Snídaně v hotelu, krátká projíďka lodí po jezeře Tonle Sap, kde uvidíte plovoucí vesnice (se školami, restauracemi i nemocnicí). Možnost nákupů na místním trhu v Siem Reap do transferu na letiště.
Ubytování
Saigon - Saigon Hotel ***
Hotel se nachází v centru Saigonu a má 86 pokojů.
Oficiální web: http://www.saigonhotel.com.vn/

Chau Doc - Chau Pho ***
Hotel s 52 pokoji, které mají zdarma Wifi, klimatizaci, LCD TV, trezor a fén.
Oficiální web: http://www.chauphohotel.com/

Can Tho - Kim Tho ***
12patrový hotel byl otevřen v r. 2008, nachází se v centru města. Má vlastní lázeňské zařízení.
Oficiální web: http://www.kimtho.com/

Phnom Penh - Juliana Hotel ****
Hoteloví hosté mají k dispozici bazén, fitness, možnost masáží i saunu.
Oficiální web: http://phnompenh.julianahotels.com/

Siem Reap - Somadevi Angkor Hotel ***+
Hotel v centru Siem Reap, cca 15 min. jízdy z letiště a 10 min. k Angkoru. Má bazén i lázně.
Oficiální web: http://www.somadeviangkor.com/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.
Stravování
polopenze - 8x snídaně, 5x oběd, 3x večeře
Ubytování
Saigon - Saigon Hotel ***

Hotel se nachází v centru Saigonu a má 86 pokojů.

Oficiální web: http://www.saigonhotel.com.vn/Chau Doc - Chau Pho ***

Hotel s 52 pokoji, které mají zdarma Wifi, klimatizaci, LCD TV, trezor a fén.

Oficiální web: http://www.chauphohotel.com/Can Tho - Kim Tho ***

12patrový hotel byl otevřen v r. 2008, nachází se v centru města. Má vlastní lázeňské zařízení.

Oficiální web: http://www.kimtho.com/Phnom Penh - Juliana Hotel ****

Hoteloví hosté mají k dispozici bazén, fitness, možnost masáží i saunu.

Oficiální web: http://phnompenh.julianahotels.com/Siem Reap - Somadevi Angkor Hotel ***+

Hotel v centru Siem Reap, cca 15 min. jízdy z letiště a 10 min. k Angkoru. Má bazén i lázně.

Oficiální web: http://www.somadeviangkor.com/Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.
Cena zahrnuje
8x ubytování se snídaní (pokoje s klimatizací), polopenze - 5x oběd v místní restauraci a 3x večeře (vietnamské jídlo), letenka z Prahy do Saigonu a zpět vč. letištních tax, plavby v deltě Mekongu, z Can Tho do Phnom Penh a dále do Angkoru i po jezeře Tonle Sap, další transfery v rámci programu vozem, anglicky mluvící průvodce, vstupy do navštívených objektů dle programu
Cena nezahrnuje
víza do Vietnamu a Kambodži, prodloužení o pobyt u moře, cestovní pojištění (může zajistit CK), vyšší kategorie ubytování, jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku
Pořadatelem tohoto zájezdu je Nirvana Travel s.r.o., IČ 01981749.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK