Tiếng Việt

To nejlepší z Vietnamu - Hanoj

To nejlepší z Vietnamu - Hanoj, Vietnam, 16.2.2018, Snídaně

To nejlepší z Vietnamu - Hanoj starstarstar

To nejlepší z Vietnamu - Hanoj
Termín:
16.2. – 24.2.2018
Změnit termín
Délka:9 dní
Doprava:letecky (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:118301963
46 800 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
Odlet Praha – Hanoj
Přelet z Prahy do Hanoje podle mezinárodních letenek.

2. den
Hanoj
Po příletu na letiště v Hanoji Vás vyzvedne místní průvodce a zaveze Vás do hotelu. Odpoledne si užijete projížďku rikšou po staré čtvrti Hanoje. Přivítáme Vás pak tradiční vietnamskou večeří.

3. den
Ha Long
Po snídani se vydáme k zátoce Ha Long, která je pro svou nádhernou přírodu součástí Světového dědictví UNESCO. Drak klesající do moře, jak je znám Ha Long ve vietnamštině, tvoří více než 1000 malých ostrůvků. Mnoho z nich obsahuje krásné jeskyně. Po příjezdu do zátoky Ha Long se nalodíme na naši loď.

Oběd s plody moře bude servírovaný na palubě při plavbě do středu zátoky. Po obědě poplujeme kolem zátoky a vy si budete moci užít místní krásy na horní palubě nebo ve své kajutě. Potom se zastavíme na prohlídku ostrůvků Dinh Huong, Ga Choi a prozkoumáme jeskyni Sung Sot, tu nejkrásnější v zátoce. Potom se projdeme po ostrově Titop a užijeme si panoramatický výhled na celou zátoku. Po relaxu na pláži se vrátíme zpět na loď na večeři. Po večeři můžete odpočívat na palubě a pozorovat okolní lodě a ostrůvky.

4. den
Ha Long – Hoi An
Ráno Vám nabídneme bohatou snídani a po ní se vydáme na prohlídku dalších ostrůvků a také na výlet loďkou do jeskyně Luon. Během zpáteční plavby do doku vám budeme servírovat oběd v podobě vietnamských specialit. Po příjezdu do přístavu se vydáme na cestu zpět do Hanoje, odkud poletíme do Da Nangu, kde Vás po příletu vyzvedneme a zavezeme do hotelu v Hoi Anu.

5. den
Hoi An
Městečko Hoi An je unikátním spojením kultur Vietnamu, Číny a Japonska. Ráno zahájíme prohlídku města návštěvou Japonského mostu, muzea karemiky a tradičního domu Tan Ky. Dále navštívíme hedvábnou ulici plnou krejčích a místní pagody. Odpoledne nás pak čeká projížďka po řece Thu Bon.

6. den
Ho Chi Minh
Ráno se vydáme letadlem do dynamického města Ho Chi Minh, kde navštívíme Prezidentský palác, Válečné muzeum, koloniální katedrálu Notre Dame a Centrální poštu. Odpoledne se pak projdeme po čtvrti Cho Lon, která je plná malých obchůdků a trhu.

7. den
Ho Chi Minh – delta Mekongu – Ho Chi Minh
Dnes nás čeká projížďka po deltě Mekongu a plovoucím trhu Cai Be, kde navštívíme místní farmy a užijeme si tak každodenní život vietnamců. Po prohlídce se vrátíme do Ho Chi Minh, kde nás bude čekat slavnostní večeře.

8. den
Ho Chi Minh – Hanoj – Praha
Přelet do Prahy podle mezinárodních letenek.

9. den
Praha
Přílet do Prahy. Konec programu.
Cena zahrnuje
mezinárodní letenku
transporty podle itineráře
ubytování ve 3* hotelech
anglicky mluvící průvodce
strava podle itineráře
vstupy do památek podle itineráře
Cena nezahrnuje
osobní pojištění
spropitné
stravování neuvedené v programu
turistické víza

Za příplatek:
Možnost prodloužení o pobyt u moře.
Pořadatelem tohoto zájezdu je dovolená-na-přání s.r.o., IČ 06518770.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK