Tiếng Việt

Tisíce let staré chrámy Angkoru v Kambodži s pobytem na ostrově Koh Chang

Tisíce let staré chrámy Angkoru v Kambodži s pobytem na ostrově Koh Chang, Thajsko, 18.6.2018, Snídaně

Tisíce let staré chrámy Angkoru v Kambodži s pobytem na ostrově Koh Chang

Tisíce let staré chrámy Angkoru v Kambodži s pobytem na ostrově Koh Chang
Termín:
18.6. – 29.6.2018
Změnit termín
Délka:12 dní
Doprava:letecky (Vídeň)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:131361693
34 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis zájezdu
Kambodža od cestovní kanceláře s historií !
■ Sleva za včasný nákup

Poznávací zájezd, 12 dní, hotely 3*, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM. - žádné velké skupiny

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Zájezd (trasa, program, počet dní i termín) lze upravit podle Vašeho přání. Kontaktujte prosím naši CK.

TRASA: Bangkok / Koh Chang / Siem Reap / Angkor / Bangkok

Relaxujte na krásných plážích v Thajsku a projeďte si sami na kolech chrámy Angkoru v Kambodži. Nádherná panenská příroda, průzračné vodopády, zapomenuté chrámy v džungli, khmérské chrámové komplexy, žádní turisté a především dlouhé písčité pláže - to vše můžete zažít v Kambodži.

Siem Reap
Město Siem Reap je hlavní branou do chrámového komplexu Angkor, je to bezpochyby nejrychleji se rozrůstajícím městem Kambodži.Přímo v Siem Reap můžete navštívit Národní muzeum Angkor, Angkor Cultural Village, nespočetné množství krásných pagod a spoustu dalších zajímavých míst. Doporučujeme absolvovat zajímavé výlety do okolí města: do Národního parku Kulen Mountain s věhlasnou sochou obrovského ležícího Buddhy v klášteře Preah Ang Thom nebo do Plovoucí vesnice (domy, školy, nemocnice a dokonce i kostely jsou postaveny na plovoucích plošinách). Nezapomenutelným zážitkem pro vás zajisté bude i některý z výletů na kolech, kdy se setkáte s místními obyvateli a budete moci se seznámit s jejich běžným životem.

Angkor Wat
Chrám Angkor Wat byl postaven ve 12. století a je vrcholným příkladem khmérské architektury. Chrámový komplex má rozlohu 820.000 m2 a je obehnán zdí o výšce 4,5 metrů. Chrám má bohaté zdobení interiérů basreliéfy s výjevy z hinduistických psaných děl Mahábháraty a Ramajány. Angkor Wat a další chrámové pozůstatky slavného Angkoru byly v roce 1992 zapsány na seznam Světového dědictví UNESCO.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Bangkok: Rambuttri Village 3* | Siem Reap: Boutique Cambo
3* | Koh Chang: Alina Grande Hotel & Resort 3* | Tento velmi příjemný hotelový resort leží v Thajském zálivu 50 m od známé 2,5 km dlouhé pláže s bílým pískem Haad Sai Khao (White Sand Beach), průzračným tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací. Hotel Alina Grande Hillside má velký bazén s venkovním barem. Ubytování v hotelových pokojích nebo bungalovech na pláži za příplatek. V hotelové restauraci na pláži si můžete vychutnat místní speciality, BBQ nebo plody moře při romantickém západu slunce.

| Boutique Cambo
cca 5 minut od centra města, Old Market a Art Centra a 15 minut od chrámů Angkoru. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Thajska.

2. den: Bangkok
Přílet do Bangkoku, kde se na letišti setkáte s Vaším řidičem, který Vás odveze do hotelu, ubytování. Podle času příletu možnost individuální prohlídky Bangkoku. Nocleh v Bangkoku v hotelu.Hotel.

3. den: Bangkok / Siem Reap

Snídaně v hotelu. Poté odjezd linkovým autobusem/minibusem do Siem Reap v Kambodži (cca 10 h jízdy). Po příjezdu do Siem Reap individuální transfer do hotelu (tuk-tuk cca 4 USD). Ubytování a nocleh. Hotel, snídaně.

4. den: Siem Reap
Snídaně v hotelu, celý den volno na vlastní prohlídku Siem Reapu a vlastní aktivity či individuální výlety, např. do tradiční kambodžské „Silk Farm“, která je vzdálena 16 km západně od Siem Reap a leží uprostřed polí s morušovníky. Je to manufaktura vyrábějící jedno z nejkvalitnějších hedvábí v zemi. Prohlídka s anglicky hovořícím průvodcem je zdarma a zahrnuje všechny aspekty výroby, od pěstování larev bource morušového, po barvení hedvábných vláken a tkaní. Fakultativně: prohlídka Siem Reapu a chrámového komplexu Angkor s anglicky nebo česky hovořícím průvodcem. V cca 18:30 hodin individuální odjezd tuk-tukem (cena cca 3 USD) na večeři s velkým výběrem jídel všeho druhu v restauraci Koulen spolu s tradičním vystoupením tanečnic Apsara. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

5. den: Siem Reap
Snídaně v hotelu. Poté v cca 09:00 hodin bude pro vás připraveno kolo k pronájmu na celý den. Doporučujeme navštívit chrámový komplex Angkor Wat, Angkor Thom a Ta Prohm, které se nacházejí pouhých cca 15 minut jízdy od hotelu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Siem Reap / Koh Chang

Po snídani v 08:00 odjezd linkovým autobusem/minibusem na Koh Chang (cca 10-11 h jízdy v závislosti na počtu turistů na hranicích a vč. přestávky na oběd). Po příjezdu na ostrov individuální transfer do hotelu (cca 3 USD), ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

7. den: Koh Chang
Snídaně v hotelu, pobyt u moře na pláži s bílým pískem, průzračným tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací s možností fakultativních výletů, např. na okolní ostrovy s malebnými plážičkami, šnorchlováním a odpočinkem na pláži, rybářských výletů a výletu do delfinária Oasis Sea World, kde si můžete zaplavat s delfíny. Také se můžete projet na slonech tropickou džunglí kolem ovocnářských farem a pozorovat okolní tropickou faunu a floru. Ceny výletů se pohybují od 750 THB do 3500 THB. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

8. den: Koh Chang
Snídaně, individuální volno na krásné bílé 2,5 km dlouhé písčité pláži White Sand Beach s průzračnou vodou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

9. den: Koh Chang
Snídaně, individuální volno na krásné bílé 2,5 km dlouhé písčité pláži White Sand Beach s průzračnou vodou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

10. den: Koh Chang
Snídaně, individuální volno na krásné bílé 2,5 km dlouhé písčité pláži White Sand Beach s průzračnou vodou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

11. den: Koh Chang / Bangkok

Po snídani individuální volno do odjezdu linkovým autobusem/minibusem na letiště v Bangkoku (cca 5 hodin jízdy). Odlet zpět domů.
Snídaně.

12. den: Přílet.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) - Bangkok – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě), ubytování v 3* hotelech dle itineráře, stravování dle itineráře, privátní transfer z letiště do hotelu v Bangkoku, autobusová jízdenka Bangkok - Siem Reap - Koh Chang -Bangkok, celodenní zapůjčení kola v Siem Reap, 24-hodinová asistenční linka v Kambodži a v Thajsku, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vízum do Kambodži (na letišti za poplatek 30,- USD + 2x pasové fotografie), na požádání vyřídíme předem za cenu 500,-/osoba, cestovní pojištění do Asie (na požadavek zajistíme), jednodenní vstup do chrámu Angkoru (hradí se na místě, cena 37 USD / os.), strava a nápoje neuvedené v itineráři, příplatky za velikonoční a vánoční období
, transfery z a na autobusové stanoviště, průvodce, spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
Stravování
9x snídaně | 1x večeře | Koh Chang: Pár kroků po hlavní ulici nebo pláži je velké množství místních restaurací, kde si můžete vychutnat jak místní, tak i západní jídla za velmi dobré ceny (jedno jídlo od cca 45 Kč).
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK