Tiếng Việt

Přírodou severního Vietnamu

Přírodou severního Vietnamu, Vietnam, 18.10.2017, Plná penze

Přírodou severního Vietnamu

Přírodou severního Vietnamu
Termín:
18.10. – 28.10.2017
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:114157579
48 300 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

 

Poskytujeme speciálně pro Vás 8% sleva, REZERVACE DO 10 dní před odletem ,

 

TEL 774 399 999,  608 042 042

 

Popis
Light adventure okruh
Ubytování
Hanoj - Hoa Binh Palace Hotel ***
Hotel se nachází v centru Staré čtvrtě Hanoje, cca 2 min. chůze od jezera Hoan Kiem. Restaurace na střeše dává možnost panoramatického výhledu na Starou čtvrť. Renovované pokoje, Spa.

Sa Pa - Sunny Mountain Hotel ****
Hotel v centru Sa Pa, v okolí restaurace, obchody atd.
Oficiální web: http://www.sunnymountainhotel.com/

Cat Ba - Hung Long Harbour Hotel ***
Hotel byl otevřen v r. 2010, leží přímo u moře.
Oficiální web: http://www.hunglonghotel.vn/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.
Poloha
Den 1: Hanoj

Přílet do Hanoje, transfer do hotelu a volno.Den 2: Hanoj (snídaně, oběd, večeře)

Prohlídka hlavního města Hanoj: Ho Či Minovo mauzoleum, Prezidentský palác s Ho Či Minovým domem na kůlech, Pagoda jednoho sloupu, buddhistická pagoda Tran Quoc na Západním jezeře, Etnologické muzeum. Po obědě návštěva Chrámu literatury, který byl zároveň první zdejší univerzitou, Chrám Nefritové hory na klidných vodách Jezera navráceného meče. Nakonec jízda podél Staré čtvrti, volno k nákupům. Noční přejezd vlakem do Lao Cai v lehátkové kabině pro 4 osoby. Poznámka: v pondělí a v pátek ráno jsou Ho Či Minovo mauzoleum a Etnologické muzeum zavřeny.Den 3: Sa Pa (snídaně, oběd, večeře)

Vyzvednutí na vlakovém nádraží v Lao Cai a přejezd do horského městečka Sa Pa, kam dorazíte v cca 8 h. Ubytování, snídaně. Trekking cca 14 km do horských vesnic kmene Hmong (Cat Cat a Sin Chai). Oběd formou pikniku u vodopádu, možnost zhlédnout vodní elektrárnu založenou Francouzi. Návrat z Cat Cat džípem do Sa Pa cca v 16 h. Nocleh v Sa Pa.Den 4: Sa Pa (snídaně, oběd, večeře)

Džípem se dostanete do údolí, kde navštívíte 2 vesnice kmene Hmong a Dzay. Oběd formou pikniku nebo v místní rodině. Procházka do vesnice kmene Červených Dzao - Giang Ta Chai, návštěva vodopádu a visutého mostu. Pěšky k silnici, odkud vás doveze džíp zpět do Sa Pa. Nocleh.Den 5: Sa Pa, popř. Bac Ha (snídaně, oběd, večeře)

Snídaně a volný program v Sa Pa, popř. pokud tento den vyjde na neděli, lze jet do Bac Ha, kde se koná vyhlášený nedělní trh, kam se vydávají pestře oblečení příslušníci kmene květinových Hmong z blízkých i dalekých vesnic obchodovat. Po obědě vystěhování z hotelu a přesun vozem do Lao Cai. Večeře a poté cesta vlakem do Hanoje v lehátkovém kupé pro 4 osoby.Den 6: Ha Long Bay (snídaně, oběd, večeře)

Příjezd vlakem do Hanoje v cca 5.30 h, snídaně v restauraci a odjezd do světoznámé oblasti Ha Long. Plavba na lodi po zálivu s cca 3000 vápencovými ostrůvky vč. návštěvy jeskyně Sung Sot a pláží ostrova Titov. Oběd na lodi. Odjezd na ostrov Cat Ba, ubytování a večeře v hotelu.Den 7: Cat Ba (snídaně, oběd)

Dopoledne budete mít na programu národní park Cat Ba. V odpoledních hodinách cesta rychlolodí do přístavního města Hai Phong, odkud se vrátíme po 2hodinové jízdě do Hanoje. Ubytování.Den 8: Pagoda vůní (snídaně, oběd)

Ranní odjezd z Hanoje (8.00 h), 2hodinová cesta malebnou krajinou, dále lodí 1,5hodinová plavba po řece Yen. Pak trekking k několika pagodám a nejposvátnější Pagodě vůní, která je situovaná v jeskyni. Oběd v restauraci na úpatí hory. Lodí zpět k vozu, návrat do Hanoje cca v 18 h.Den 9: Hanoj (snídaně)

Transfer na letiště a odlet zpět.
Stravování
5x plná penze, 2x polopenze, 1x snídaně
Ubytování
Hanoj - Hoa Binh Palace Hotel ***

Hotel se nachází v centru Staré čtvrtě Hanoje, cca 2 min. chůze od jezera Hoan Kiem. Restaurace na střeše dává možnost panoramatického výhledu na Starou čtvrť. Renovované pokoje, Spa.Sa Pa - Sunny Mountain Hotel ****

Hotel v centru Sa Pa, v okolí restaurace, obchody atd.

Oficiální web: http://www.sunnymountainhotel.com/Cat Ba - Hung Long Harbour Hotel ***

Hotel byl otevřen v r. 2010, leží přímo u moře.

Oficiální web: http://www.hunglonghotel.vn/Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.
Cena zahrnuje
6x ubytování se snídaní v 3* hotelech, 5x plná penze a 2x polopenze (formou oběda), 2x noční přejezd ve vlakovém kupé, letenka z Prahy do Hanoje a zpět vč. letištních tax, vyhlídková plavba v zálivu Halong, veškeré transfery v rámci programu vozem či busem, anglicky mluvící průvodce, vstupy do navštívených objektů dle programu
Cena nezahrnuje
víza do Vietnamu, prodloužení o pobyt u moře, cestovní pojištění (může zajistit CK), vyšší kategorie ubytování, jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku
Pořadatelem tohoto zájezdu je Nirvana Travel s.r.o., IČ 01981749.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK