Tiếng Việt

No Name "Na skok do Soulu"

No Name "Na skok do Soulu" , Jižní Korea, 5.9.2017, Snídaně

No Name "Na skok do Soulu" starstarstarstar

No Name "Na skok do Soulu"
Termín:
5.9. – 10.9.2017
Změnit termín
Délka:6 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:113091437
31 600 Kč (-0 %)

 

Poskytujeme speciálně pro Vás 8% sleva, REZERVACE DO 10 dní před odletem ,

 

TEL 774 399 999,  608 042 042

 

Ubytování
3* hotely např.:
Mayplace Hotel

3+* hotely (za příplatek) např.:
Vabien Il Suite Residence, Manu Hotel, Aventree Hotel, Sunbee Hotel

4* hotely např.:
Fraser Place, Best Western Premier Gang Nam Hotel, IP Boutique Hotel, Center Mark Hotel

V případě zájmu zajistíme ubytování i v 5* hotelech za příplatek.
Popis
Zaleťte si do Soulu, metropole Jižní Koreje, která vás uchvátí svou příjemnou atmosférou, historickými památkami, živoucími nákupními středisky a tržišti i moderními bulváry. Projděte se mezi tradičními domy ve stínu mrakodrapů... Propojení metrem je vynikající, takže nebudete mít problém si vyrazit, kamkoliv se vám zlíbí!Máte v Soulu jednání? Využijte náš balíček, jsme schopni vám zajistit pobyt na jakýkoliv počet nocí budete potřebovat. Doporučujeme s sebou vzít i partnerku, romantika procházky krásně nasvíceným večerním Soulem s nepřebernými možnostmi delikátní večeře vás překvapí!
Poloha
Program:Den 1 - přílet do Soulu, zajištěný transfer do hotelu, ubytování a individuální program.

Den 2 - snídaně v hotelu, mezi 8:30-9 h vás vyzvedne z hotelu autobus na půldenní výlet po Soulu (královský palác Gyeongbokgung, popř. v Út palác Deoksu, ceremoniál střídání královských stráží, National Folk Museum, Korejské ženšenové centrum, ukončení na nákupní třídě Itaewon - průvodce vám vysvětlí cestu zpět k vašemu hotelu). Odpoledne individuální program, nocleh v Soulu.

Den 3 - snídaně v hotelu, individuální program. Doporučujeme absolvovat výlet do Demilitarizované zóny (výhled do Severní Koreje, Most svobody, válečné památníky, infiltrační tunel Severokorejců apod.), díky velkému zájmu nutno rezervovat předem (zajistíme).

Den 4 - check-out z hotelu, zajištěný transfer na letiště (supermoderní letiště nabízí nejen nepřeberné možnosti nákupů, ale i např. příležitost vyrobit si vlastní tradiční suvenýr, zhlédnout taneční představení, zdarma Wi-Fi apod.).
Ubytování
3* hotely např.:

Mayplace Hotel3+* hotely (za příplatek) např.:

Vabien Il Suite Residence, Manu Hotel, Aventree Hotel, Sunbee Hotel4* hotely např.:

Fraser Place, Best Western Premier Gang Nam Hotel, IP Boutique Hotel, Center Mark HotelV případě zájmu zajistíme ubytování i v 5* hotelech za příplatek.
Stravování
snídaně
Výlety
Fakultativní výlety:- královský palác Gyeongbok 9-12:30 h, 45 USD/os.

- Demilitarizovaná zóna mezi Jižní a Severní Koreou 8-14 h, 60 USD/os.

- zábavní park Lotte World 9-13 h, 85 USD/os.

- vyhlídka ze Seoul Tower na město + tradiční vesnice 9-12 h, 55 USD/os.

- ekce taekwondo vč. certifikátu 9-13:30 h, 110 USD/os.

- palác Changdeok 13-17 h, 50 USD/os.

- skanzen Korean Folk Village 13-17 h, 65 USD/os.

- plavba po řece Han + chrám Bongeun + Akvárium 13-17 h, 95 USD/os.

- palác Gyeongbok + skanzen Korean Folk Village 9-17 h, 100 USD/os.

- město Busan 8-21 h, 149 USD/os. (vč. vlakové jízdenky Soul- Busan-Soul)

- město Gyeongju 8:30-21 h, 149 USD/os. (vč. vlakové jízdenky Soul-Gyeongju-Soul)

Uvedené ceny zahrnují transport vozem, anglicky mluvícího průvodce a vstupy. Ceny platí při účasti min. 2 osob, organizovány jsou na skupinové bázi.
Cena zahrnuje
3x ubytování se snídaní v 3* hotelu, letenka z Prahy do Soulu a zpět vč. letištních tax, transfer z letiště v Soulu do hotelu a zpět, půldenní výlet (transfer, vstupné, průvodce)
Cena nezahrnuje
prodloužení pobytu o jakýkoliv počet nocí v Soulu, vyšší kategorie ubytování, cestovní pojištění, jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenka
Pořadatelem tohoto zájezdu je Nirvana Travel s.r.o., IČ 01981749.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK