Tiếng Việt

%Vinpearl

Naše Tipy na zájezdy do Vietnamu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Na kolech k chrámu Angkor Wat s odpočinkem v Thajsku na ostrově Ko Chang - Kambodža

Na kolech k chrámu Angkor Wat s odpočinkem v Thajsku na ostrově Ko Chang starstarstar

Na kolech k chrámu Angkor Wat s odpočinkem v Thajsku na ostrově Ko Chang
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Tisíce let staré chrámy Angkoru v Kambodži s pobytem na ostrově Koh Chang
Popis zájezdu
Kambodža od cestovní kanceláře s historií !
■ Sleva za včasný nákup

Poznávací zájezd, 12 dní, hotely 3*, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM. - žádné velké skupiny

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Zájezd (trasa, program, počet dní i termín) lze upravit podle Vašeho přání. Kontaktujte prosím naši CK.

TRASA: Bangkok / Koh Chang / Siem Reap / Angkor / Bangkok

Relaxujte na krásných plážích v Thajsku a projeďte si sami na kolech chrámy Angkoru v Kambodži. Nádherná panenská příroda, průzračné vodopády, zapomenuté chrámy v džungli, khmérské chrámové komplexy, žádní turisté a především dlouhé písčité pláže - to vše můžete zažít v Kambodži.

Siem Reap
Město Siem Reap je hlavní branou do chrámového komplexu Angkor, je to bezpochyby nejrychleji se rozrůstajícím městem Kambodži.Přímo v Siem Reap můžete navštívit Národní muzeum Angkor, Angkor Cultural Village, nespočetné množství krásných pagod a spoustu dalších zajímavých míst. Doporučujeme absolvovat zajímavé výlety do okolí města: do Národního parku Kulen Mountain s věhlasnou sochou obrovského ležícího Buddhy v klášteře Preah Ang Thom nebo do Plovoucí vesnice (domy, školy, nemocnice a dokonce i kostely jsou postaveny na plovoucích plošinách). Nezapomenutelným zážitkem pro vás zajisté bude i některý z výletů na kolech, kdy se setkáte s místními obyvateli a budete moci se seznámit s jejich běžným životem.

Angkor Wat
Chrám Angkor Wat byl postaven ve 12. století a je vrcholným příkladem khmérské architektury. Chrámový komplex má rozlohu 820.000 m2 a je obehnán zdí o výšce 4,5 metrů. Chrám má bohaté zdobení interiérů basreliéfy s výjevy z hinduistických psaných děl Mahábháraty a Ramajány. Angkor Wat a další chrámové pozůstatky slavného Angkoru byly v roce 1992 zapsány na seznam Světového dědictví UNESCO.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Bangkok: Rambuttri Village 3* | Siem Reap: Boutique Cambo
3* | Koh Chang: Alina Grande Hotel & Resort 3* | Tento velmi příjemný hotelový resort leží v Thajském zálivu 50 m od známé 2,5 km dlouhé pláže s bílým pískem Haad Sai Khao (White Sand Beach), průzračným tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací. Hotel Alina Grande Hillside má velký bazén s venkovním barem. Ubytování v hotelových pokojích nebo bungalovech na pláži za příplatek. V hotelové restauraci na pláži si můžete vychutnat místní speciality, BBQ nebo plody moře při romantickém západu slunce.

| Boutique Cambo
cca 5 minut od centra města, Old Market a Art Centra a 15 minut od chrámů Angkoru. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Thajska.

2. den: Bangkok
Přílet do Bangkoku, kde se na letišti setkáte s Vaším řidičem, který Vás odveze do hotelu, ubytování. Podle času příletu možnost individuální prohlídky Bangkoku. Nocleh v Bangkoku v hotelu.Hotel.

3. den: Bangkok / Siem Reap

Snídaně v hotelu. Poté odjezd linkovým autobusem/minibusem do Siem Reap v Kambodži (cca 10 h jízdy). Po příjezdu do Siem Reap individuální transfer do hotelu (tuk-tuk cca 4 USD). Ubytování a nocleh. Hotel, snídaně.

4. den: Siem Reap
Snídaně v hotelu, celý den volno na vlastní prohlídku Siem Reapu a vlastní aktivity či individuální výlety, např. do tradiční kambodžské „Silk Farm“, která je vzdálena 16 km západně od Siem Reap a leží uprostřed polí s morušovníky. Je to manufaktura vyrábějící jedno z nejkvalitnějších hedvábí v zemi. Prohlídka s anglicky hovořícím průvodcem je zdarma a zahrnuje všechny aspekty výroby, od pěstování larev bource morušového, po barvení hedvábných vláken a tkaní. Fakultativně: prohlídka Siem Reapu a chrámového komplexu Angkor s anglicky nebo česky hovořícím průvodcem. V cca 18:30 hodin individuální odjezd tuk-tukem (cena cca 3 USD) na večeři s velkým výběrem jídel všeho druhu v restauraci Koulen spolu s tradičním vystoupením tanečnic Apsara. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

5. den: Siem Reap
Snídaně v hotelu. Poté v cca 09:00 hodin bude pro vás připraveno kolo k pronájmu na celý den. Doporučujeme navštívit chrámový komplex Angkor Wat, Angkor Thom a Ta Prohm, které se nacházejí pouhých cca 15 minut jízdy od hotelu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Siem Reap / Koh Chang

Po snídani v 08:00 odjezd linkovým autobusem/minibusem na Koh Chang (cca 10-11 h jízdy v závislosti na počtu turistů na hranicích a vč. přestávky na oběd). Po příjezdu na ostrov individuální transfer do hotelu (cca 3 USD), ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

7. den: Koh Chang
Snídaně v hotelu, pobyt u moře na pláži s bílým pískem, průzračným tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací s možností fakultativních výletů, např. na okolní ostrovy s malebnými plážičkami, šnorchlováním a odpočinkem na pláži, rybářských výletů a výletu do delfinária Oasis Sea World, kde si můžete zaplavat s delfíny. Také se můžete projet na slonech tropickou džunglí kolem ovocnářských farem a pozorovat okolní tropickou faunu a floru. Ceny výletů se pohybují od 750 THB do 3500 THB. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

8. den: Koh Chang
Snídaně, individuální volno na krásné bílé 2,5 km dlouhé písčité pláži White Sand Beach s průzračnou vodou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

9. den: Koh Chang
Snídaně, individuální volno na krásné bílé 2,5 km dlouhé písčité pláži White Sand Beach s průzračnou vodou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

10. den: Koh Chang
Snídaně, individuální volno na krásné bílé 2,5 km dlouhé písčité pláži White Sand Beach s průzračnou vodou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

11. den: Koh Chang / Bangkok

Po snídani individuální volno do odjezdu linkovým autobusem/minibusem na letiště v Bangkoku (cca 5 hodin jízdy). Odlet zpět domů.
Snídaně.

12. den: Přílet.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.