Tiếng Việt

%Vinpearl

Naše Tipy na zájezdy do Vietnamu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Na kolech k chrámu Angkor Wat s odpočinkem v Thajsku na ostrově Ko Chang - Kambodža

Na kolech k chrámu Angkor Wat s odpočinkem v Thajsku na ostrově Ko Chang starstarstar

Na kolech k chrámu Angkor Wat s odpočinkem v Thajsku na ostrově Ko Chang
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Tisíce let staré chrámy Angkoru v Kambodži s pobytem na ostrově Koh Chang
Popis zájezdu
Kambodža od cestovní kanceláře s historií !
■ Sleva za včasný nákup

Poznávací zájezd, 10 dní, hotely 3*, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM. - žádné velké skupiny

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Zájezd (trasa, program, počet dní i termín) lze upravit podle Vašeho přání. Kontaktujte prosím naši CK.

TRASA: Siem Reap / Angkor / Bangkok.

Relaxujte na krásných plážích v Thajsku a projeďte si sami na kolech chrámy Angkoru v Kambodži. Nádherná panenská příroda, průzračné vodopády, zapomenuté chrámy v džungli, khmérské chrámové komplexy, žádní turisté a především dlouhé písčité pláže - to vše můžete zažít v Kambodži.

Siem Reap
Město Siem Reap je hlavní branou do chrámového komplexu Angkor, je to bezpochyby nejrychleji se rozrůstajícím městem Kambodži.Přímo v Siem Reap můžete navštívit Národní muzeum Angkor, Angkor Cultural Village, nespočetné množství krásných pagod a spoustu dalších zajímavých míst. Doporučujeme absolvovat zajímavé výlety do okolí města: do Národního parku Kulen Mountain s věhlasnou sochou obrovského ležícího Buddhy v klášteře Preah Ang Thom nebo do Plovoucí vesnice (domy, školy, nemocnice a dokonce i kostely jsou postaveny na plovoucích plošinách). Nezapomenutelným zážitkem pro vás zajisté bude i některý z výletů na kolech, kdy se setkáte s místními obyvateli a budete moci se seznámit s jejich běžným životem.

Angkor Wat
Chrám Angkor Wat byl postaven ve 12. století a je vrcholným příkladem khmérské architektury. Chrámový komplex má rozlohu 820.000 m2 a je obehnán zdí o výšce 4,5 metrů. Chrám má bohaté zdobení interiérů basreliéfy s výjevy z hinduistických psaných děl Mahábháraty a Ramajány. Angkor Wat a další chrámové pozůstatky slavného Angkoru byly v roce 1992 zapsány na seznam Světového dědictví UNESCO.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Siem Reap: Boutique Cambo
3* | Koh Chang: Alina Grande Hotel & Resort 3* | Tento velmi příjemný hotelový resort leží v Thajském zálivu 50 m od známé 2,5 km dlouhé pláže s bílým pískem Haad Sai Khao (White Sand Beach), průzračným tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací. Hotel Alina Grande Hillside má velký bazén s venkovním barem. Ubytování v hotelových pokojích nebo bungalovech na pláži za příplatek. V hotelové restauraci na pláži si můžete vychutnat místní speciality, BBQ nebo plody moře při romantickém západu slunce.

| Boutique Cambo
cca 5 minut od centra města, Old Market a Art Centra a 15 minut od chrámů Angkoru. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Kambodže.

2. den - Siem Reap: Přílet do Siem Reap, kde Vás na letišti uvítá řidič naší CK, následuje transfer do hotelu, ubytování. Dle času příletu se můžete projít centrem města, návštívit pagodu Prom Rath a zúčastnit se podvečerní motliby buddhistických mnichů, projít si trh Phsar Chas (Starý trh), Art Centre a Night Market. V centru města je množství krámků s typicky khmerskými šperky, uměleckými předměty a suvenýry, obchody s kabelkami z pravé krokodýlí kůže. Máte zde také příležitost ochutnat smažené červy, kobylky a tarantule, případně další dobroty jako banánové palačinky s čokoládou, ovocné šejky ze všech druhů tropického ovoce z pouličních stánků. Večeři si můžete dát v centru města v oblasti Pub Street, kde je mnoho nejrůznějších restaurací, barů, pizzerií a kaváren nabízejících asijskou i evropskou kuchyni, pivo importované i místní a úžasné místní i mezinárodní koktejly.Hotel.

3. den - Siem Reap: Po snídani volno na individuální prohlídku chrámového komplexu: Angkor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n. l. králem Jayavarmanem VII. a zasvěceného Buddhismu. V tomto starověkém městském areálu jsou i další památky: Jižní brána Angkor Thom, Bayon, Baphoun, Phimeanakas, Preah Palilay, Elephant Terrace a Leper King Terrace. Prohlídka může pokračovat návštěvou chrámu Ta Prohm (chrámu s gigantickými kořeny stromů, které chrámem prorůstají, a ve kterém se natáčel film Tomb Raider s Angelinou Jolie) a světoznámého Angkor Watu - svatého města a největšího Hinduistického chrámu v celé Kambodži vybudovaného králem Suryavarmanem II. na začátku 12. století a zasvěceného bohu Vishnu. Na závěr se z hory Bakheng můžete podívat na úchvatný západ slunce.Hotel, snídaně.

4. den - Siem Reap: Snídaně v hotelu, celý den volno na vlastní prohlídku Siem Reapu a vlastní aktivity či individuální výlety, např. do tradiční kambodžské „Silk Farm“, která je vzdálena 16 km západně od Siem Reap a leží uprostřed polí s morušovníky. Je to manufaktura vyrábějící jedno z nejkvalitnějších hedvábí v zemi. Prohlídka s anglicky hovořícím průvodcem je zdarma a zahrnuje všechny aspekty výroby, od pěstování larev bource morušového po barvení hedvábných vláken a tkaní. Další možností je výlet do Plovoucí vesnice a k jezeru Tonle Sap, největšímu sladkovodnímu jezeru v jihovýchodní Asii. Výška hladiny jezera se během roku značně mění, v období monzunů se jezero zvětší téměř desetkrát. Během plavby lodí si budete mít možnost prohlédnout “plovoucí vesnice” a seznámit se s životem a prací komunit, které na tomto jezeře žijí. Domky, školy, nemocnice a dokonce i kostely jsou postaveny na plovoucích plošinách a ukotveny na různých místech podél lodní trasy. Fakultativně: prohlídka Siem Reapu a chrámového komplexu Angkor s anglicky nebo česky hovořícím průvodcem. Večer doporučujeme večeři s velkým výběrem jídel všeho druhu v restauraci Koulen spolu s tradičním vystoupením tanečnic Apsara. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den - Siem Reap / Koh Chang: Po snídani Vás vyzvedne na recepci hotelu Váš řidič na privátní transfer klimatizovaným autem na ostrov Koh Chang v Thajsku. Cesta trvá přibližně 6-7 hodin dle provozu (+ cca 1 hodina na hraniční přechody – dle momentální vytíženosti). Trajekt na ostrov cca 30 minut a poté ubytovaní v prostorných klimatizovaných pokojích rezortu Alina Grande Hotel & Resort přibližně 50 metrů od 2,5 km dlouhé pláže s bílým pískem White Sand Beach.Hotel, snídaně.

6. den - Koh Chang: Snídaně v hotelu, pobyt u moře na pláži s bílým pískem, průzračným tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací s možností fakultativních výletů, např. na okolní ostrovy s malebnými plážičkami, šnorchlováním a odpočinkem na pláži, rybářských výletů a výletu do delfinária Oasis Sea World, kde si můžete zaplavat s delfíny. Také se můžete projet na slonech tropickou džunglí kolem ovocnářských farem a pozorovat okolní tropickou faunu a floru. Ceny výletů se pohybují od 750 THB do 3500 THB. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den - Koh Chang: Snídaně v hotelu, pobyt u moře na pláži s bílým pískem, průzračným tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací s možností fakultativních výletů, např. na okolní ostrovy s malebnými plážičkami, šnorchlováním a odpočinkem na pláži, rybářských výletů a výletu do delfinária Oasis Sea World, kde si můžete zaplavat s delfíny. Také se můžete projet na slonech tropickou džunglí kolem ovocnářských farem a pozorovat okolní tropickou faunu a floru. Ceny výletů se pohybují od 750 THB do 3500 THB. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

8. den - Koh Chang: Snídaně v hotelu, pobyt u moře na pláži s bílým pískem, průzračným
tyrkysovým mořem a krásnou tropickou vegetací s možností fakultativních
výletů, např. na okolní ostrovy s malebnými plážičkami, šnorchlováním a
odpočinkem na pláži, rybářských výletů a výletu do delfinária Oasis Sea
World, kde si můžete zaplavat s delfíny. Také se můžete projet na
slonech tropickou džunglí kolem ovocnářských farem a pozorovat okolní
tropickou faunu a floru. Ceny výletů se pohybují od 750 THB do 3500 THB.
Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

9. den - Koh Chang / Bangkok: Po snídani individuální volno do odjezdu linkovým autobusem/minibusem na letiště v Bangkoku (cca 5 hodin jízdy). Odlet zpět domů.Snídaně.

10. den: Přílet.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.