Tiếng Việt

%Vinpearl

Naše Tipy na zájezdy do Vietnamu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Malý okruh Vietnamem - Vietnam

Malý okruh Vietnamem starstarstar

Malý okruh Vietnamem
Doprava:
letecky
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Popis
Vydejte se objevovat ty nejatraktivnější místa Vietnamu s naším akčním zájezdem. Balíček je vhodný pro cestovatele, kteří chtějí mít během programu volnost a projít si hlavní města bez výkladu průvodce. Součástí je však i mnoho výletů na nejznámější místa Vietnamu. Vydáte se však i do méně známých oblastí – poklidného údolí Mai Chau nebo starodávného hlavního města Hoa Lu.
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
Den 1 – Odlet Praha – Hanoj

Odlet z Prahy do Hanoje podle mezinárodních letenek.

2. den
Den 2 – Hanoj

Přistanete na mezinárodním letišti Noi Bai v Hanoji, kde Vás přivítá anglicky mluvící průvodce a zaveze Vás do vašeho hotelu. Večer pak budete mít čas na odpočinek na hotelu.

3. den
Den 3 – Hanoj

Volný čas pro prohlídku Hanoje. Doporučujeme si prohlédnout Starou čtvrť, Chrám literatury, okolí Pagody na jednom sloupu nebo místní muzea. Krásná je i procházka k západním jezerům.

4. den
Den 4 – Ha Long

Po snídani se vydáme k zátoce Ha Long, která je pro svou nádhernou přírodu součástí Světového dědictví UNESCO. Drak klesající do moře, jak je znám Ha Long ve vietnamštině, tvoří více než 1000 malých ostrůvků stoupajících z moře. Mnoho z nich obsahuje krásné jeskyně. Po příjezdu do zátoky Ha Long se nalodíme na naši loď.

Oběd s plody moře bude servírovaný na palubě při plavbě do středu zátoky. Po obědě poplujeme kolem zátoky a vy si budete moci užít místní krásy na horní palubě nebo ve své kajutě. Potom se zastavíme na prohlídku ostrůvků Dinh Huong, Ga Choi a prozkoumáme jeskyni Sung Sot, tu nejkrásnější v zátoce. Potom se projdeme po ostrově Titop a užijeme si panoramatický výhled na celou zátoku. Po relaxu na pláži se vrátíme zpět na loď na večeři. Po večeři můžete odpočívat na palubě a pozorovat okolní lodě a ostrůvky.

5. den
Den 5 – Ha Long

Ráno Vám nabídneme bohatou snídani a po ní budeme pokračovat v poznávání magického Ha Longu výlety po ostrovech a navštívíme i jeskyni Luon. Během zpáteční plavby do doku Vám budeme servírovat oběd v podobě vietnamských specialit. Po příjezdu do přístavu se vydáme na cestu zpět do Hanoje. Po příjezdu do Hanoje Vás zavezeme do hotelu.

6. den
Den 6 – Mai Chau

Po snídani ve vašem hotelu vás vyzvedne průvodce a vydáte se na cestu do údolí Mai Chau, které se nachází asi tři hodiny jízdy od Hanoje. Po příjezdu vás bude čekat oběd v lokální vesnici. Po obědě pak budete mít vyjížďku na kolech po okolí plném rýžových polí. Večer vás pak čeká prohlídka místní vesnice a tradiční BBQ večeře. Můžete zde i ochutnat tradiční rýžové víno.

7. den
Den 7 – Mai Chau

Po snídani vás bude čekat výšlap k místní jeskyni, ke které vede 1000 schodů. Poté se vrátíte zpět do vesnice na oběd a kolem 15:00 vyrazíte zpět do Hanoje. Příjezd do Hanoje ve večerních hodinách.

8. den
Den 8 – Hoa Lu a Tam Coc

Po snídani v hotelu vás vyzvedne průvodce a bude vás čekat cesta (2,5 h) do města Hoa Lu. Hoa Lu je bývalé hlavní město Vietnamu a najdete zde několik starobylých chrámů. Po prohlídce transfer do oblasti Tam Coc, kde budete mít oběd. Po obědě vás čeká výlet loďkou po této oblasti. Této oblasti se také přezdívá Ha Long na souši, protože je zde několik stejně tvarovaných vrcholů. Během jízdy loďkou projedete i několika jeskyněmi. Po projížďce se již vydáte zpět do Hanoje, kam přijedete kolem 18:00.

9. den
Den 9 – Hanoj – Ho Chi Minh

Přelet z Hanoje do Ho Chi Minhu a následný transfer do hotelu. Po příletu volný čas pro relax nebo prohlídku okolí.

10. den
Den 10 – Ho Chi Minh

Volný čas pro prohlídku těch nejzajímavějších míst v Ho Chi Minhu. Ho Chi Minh Vám nabízí návštěvu tržiště Ben Thanh, koloniální poštu, architektonické skvosty navržené Gustavem Eiffelem a muzea, která vypráví příběhy z Vietnamské války.

11. den
Den 11 – Mekong delta

Po snídani v hotelu vás vyzvedne průvodce a vydáte se do Cai Be. Po cestě se zastavíme ve městě Tan An, odkud je pěkný výhled na rýžová políčka. Po příjezdu do Cai Be se nalodíme na motorové loďky a navštívíme místní plovoucí trh. Po plovoucím trhu se pohybují desítky lodí a každá je přeplněná některým z druhů ovoce jako jsou například banány, manga, papáje nebo ananasy. Další lodě prodávají různá vína, piva nebo nealkoholické nápoje. Poté se projdeme do malé vesničky, kde navštívíme orchidejovou a ovocnou plantáž. Do Vinh Long pak pojedeme po sérii malých kanálů a v severní části Mekong delty navštívíme malou rodinou firmu, která vyrábí kokosové bonbóny a křupavý rýžový popkorn. Oběd bude servírován v srdci zahrady a bude Vám k němu hrát tradiční vietnamská hudba. Po obědě se projdeme v zahradě plné bonzají a vrátíme se zpět do Ho Chi Minhu.

12. den
Den 12 – Cu Chi tunely

Snídani budete mít ve vašem hotelu a poté se vydáme na 2,5 hodinovou cestu ke chrámu Cao Dai, do centra myšlenkového směru Kaodaismus, což je kombinace Konfuciasmu, Taoismu a Budhismu. Po příjezdu do města shlédneme polední ceremoniál, který nás zasvětí do Kaodaismu. Na chrámu, vybudovaném v roce 1920, budete moci obdivovat barevné sloupy, náboženské nástěnné malby a krásné okolní zahrady. Po obědě v místní restauraci se vrátíme zpět do Ho Chi Minhu. Na zpáteční cestě zastavíme u tunelů Cu Chi, spletité síťe tunelů vybudované během Vietnamské války. Tunely byly využívány vojáky Vietcongu jako úkryt během bojů, stejně tak sloužil pro komunikaci s ostatními jednotkami a nahrazoval silnice, nemocnice, úschovnu jídla i zbraní a žila v nich většina vojáků. Po prohlídce se vrátíme zpět do Ho Chi Minhu, kde strávíte noc se vašem hotelu.

13. den
Den 13 – Ho Chi Minh – Praha

Dnes vás čeká návrat zpět do Prahy s přestupem podle nabídky mezinárodních letenek.

14. den
Den 14 – Praha

Přílet do Prahy.
Cena zahrnuje
transporty podle itineráře
ubytování ve 3* hotelech
anglicky mluvící průvodce
strava podle itineráře
vstupy do památek podle itineráře
mezinárodní letenka
Cena nezahrnuje
osobní pojištění
spropitné
stravování neuvedené v programu
turistická víza - vyřídíme pro Vás na vyžádání

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.