Tiếng Việt

Kontrastní i divoké velkoměsto Bangkok

Kontrastní i divoké velkoměsto Bangkok, Thajsko, Bangkok, 23.4.2018, Snídaně

Kontrastní i divoké velkoměsto Bangkok

Kontrastní i divoké velkoměsto Bangkok
Termín:
23.4. – 29.4.2018
Změnit termín
Délka:7 dní
Doprava:letecky (Mnichov)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:117388246
19 900 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kontrastní a divoké velkoměsto Bangkok
Popis ubytování
Jasmine Grande Residence 5* (nebo podobný hotel stejné kategorie).
Program

1. den: Odlet do Thajska.

2. den - Bangkok: Přílet do Bangkoku a následný individuální transfer do hotelu, kde je možné se ubytovat po 14 hodině (při příletu v ranních/dopoledních hodinách možnost nechat zavazadla na recepci). Individuální volno k poznávání města. Navštívit můžete například Khao San Road či Rambuttri Road s rušným nočním životem, velkým množstvím krámků se suvenýry, občerstvením a bary. Užijte si tradiční thajskou masaž v jednom z mnoha salonů, které najdete v této ulici (1 hodina masáže za cca 150 Kč). Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den - Bangkok: Individuální volno na vlastní prohlídku města. Doporučujeme navštívit Wat Pho (otevřen od 8:30 do 17:00 hodin s přestávkou na oběd od 12:00 - 13:00 hodin), nejstarší a největší chrám v Bangkoku se 46 metrovým, zlatem pokrytým ležícím Buddhou, vstupné 100 THB (cca 70 Kč). Potom můžete přejet trajektem přes řeku Chao Phraya do Thonburi a prohlédnout si nádherný Wat Arun. Hlavní budova měří skoro 80 metrů. Je to jeden z nejhezčích thajských chrámů, jehož obraz najdete na každé 10 bahtové minci. Wat Arun je otevřen od 8:00 – 17:00 hodin, vstupné 20 THB (cca 14 Kč). Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den - Bangkok: Individuální volno na Vaše aktivity. Jako každý návštěvník města nesmíte opomenout návštěvu Velkého paláce. Palác se zdobenými pestrobarevnými a zlatými budovami s majestátními sochami a pagodami se pyšní působivým interiérem, hodným těch největších slavností včetně královské korunovace. Právě v komplexu Velkého paláce (otevírací doba je od 8:30 hod do 15:30 hodin, vstupné 500 THB (cca 380 Kč)) se nachází také Chrám smaragdového Buddhy – Wat Phra Kaew, ukrývající malou sošku Buddhy vytesanou z jediného kusu nefritu. Díky ní se chrám stal nejposvátnějším místem v Thajsku a ročně ho navštíví tisíce lidí. Zájemci mohou také navštívit Národní muzeum či Národní uměleckou galerii. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den - Bangkok: Individuální volno na Vaše aktivity. Nasávejte místní atmosféru, pobavte se v lokálních barech, nakupujte na tradičních tržištích, vychutnávejte si autentické chutě thajské kuchyně, navštivte místa, bez jejichž návštěvy nechcete odjet, dělejte zkrátka co je Vám nejbližší, hlavně si užívejte každou chvíli, kterou v Krung Thepu (jak Thajci Bangkoku říkají) strávíte. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den - Bangkok: Individuální volno na Vaše aktivity. Nasávejte místní atmosféru, pobavte se v lokálních barech, nakupujte na tradičních tržištích, vychutnávejte si autentické chutě thajské kuchyně, navštivte místa, bez jejichž návštěvy nechcete odjet, dělejte zkrátka co je Vám nejbližší, hlavně si užívejte každou chvíli, kterou v Krung Thepu (jak Thajci Bangkoku říkají) strávíte. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den - Bangkok / Praha: Individuální přesun na letiště a odlet.Snídaně.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) - Bangkok - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě), ubytování v 5* hotelu dle itineráře, stravování formou snídaně
, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
strava a nápoje mimo snídaně, transfery, služby průvodce
, příplatek za velikonoční a vánoční období, spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity, cestovní pojištění do Asie (na požadavek zajistíme)
Stravování
5x snídaně
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK